Trójka Ekrudy: miejsca w sieci, które warto odwiedzić

Dobrymi treściami zawsze przyjemnie się dzielić, więc w dzisiejszej Trójce Ekrudy znajdziecie adresy pod które warto zajrzeć. Jest oczywiście więcej ciekawych miejsc, w które zaglądam, ale dziś wybrałam trzy z wieczystą gwarancją jakości.

trójka ekrudy, blogi o książkach, warto czytać

Strona 17

Jeśli Strona 17 kusi hasłem "książki wysokiego lotu", to nie przesadza ani odrobinę. Każda książka dostaje tam swoje niepowtarzalne, pomysłowe zdjęcie i ciekawy cytat. Wszystko ze sobą gra, nie ma przypadku. Dobrze przemyślana sprawa. Gdybym była książką, chciałabym, żeby Strona 17 mnie sfotografowała. 

Strona 17 na Facebooku i na Instagramie


Oświaty kaganiec

A czym kusi Oświaty kaganiec? Błyskotliwą zabawą słowami, mądrym spojrzeniem na świat i poczuciem humoru. O życiu, o literaturze. Czekam na każde Echo tygodnia, każdy wpis mogłabym polecić, więc polecam całość.

Wchodzi się tędy, ale Oświaty kaganiec jest też na Facebooku i nawet na Instagramie.


Ma_Ruda czyta

Ma_Ruda czyta, a potem albo marudzi, albo chwali. Zawsze z sensownym uzasadnieniem! W jej biblioteczce jest sporo literatury faktu, ale znajdą się też kryminały. A w związku z tym, że często Ma_Ruda i Ekruda czytają to samo i mają podobne zdanie, polecam jeden z tekstów, pod którymi mogłabym się podpisać.  

Idźcie poma_rudzić, albo zajrzyjcie na fanpage.
  
  
I już. Zajrzyjcie, polubcie, odwiedzajcie, jako i ja odwiedzam. A ja całej trójce dziękuję! Dobra robota, świetnie się Was czyta.

6 komentarzy

  1. Żadnego z tych miejsc nie znam jeszcze. Ale dzięki za ten wpis, za chwilę przejrzę wszystko i pewnie wpadną nowe stronki do przeglądania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przekonam się co i jak :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ohohho, Strona 17 już polajkowana, fantastyczne miejsce. Dzięki za polecenia:)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.